WATCHES & CLOCKS / Table clock / Table clock 4914587
nr 491 4587
TABLE CLOCK
Lenght: ()
Jugend, Junghans, höjd: 34 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 500
Monday October 22 2007
at 16:21:49
400 kr
450 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.